Tere tulemast Tehnokooli kodulehele

Minu nimi on Viko, olen Tehnokooli asutaja ja ka koolitaja. Olen aastaid tegelenud tarkvaraarendusega ja loonud erinevaid lahendusi Microsofti tehnoloogiatel.

Alustasin oma karjääri Microsoft SharePointi arendajana ja ajapikku on kogemuste hulka lisandunud teadmisi ka ärianalüütika ja andmeladude arendamise vallas.

Olen Microsofti sertifitseeritud ekspert ja oman sertifikaati tarkvaraarenduse ja ärianalüütika valdkondades. Oman sertifikaati ka ITIL-i vaates ja läbitud on nii ITIL Foundation, kui ka Service Offerings and Agreements tasemed.

Tehnokool OÜ on ettevõtte, mille eesmärgiks on pakkuda oma klientidele tehnoloogia teemalisi koolitusi. Koolitusi pakume administraatoritele, arendajatele, peakasutajatele ja ka tavakasutajatele. Oleme hetkel küll keskendunud peamiselt Microsofti tehnoloogiatel põhinevatele koolitustele, kuid ühendust tasub võtta ka siis, kui koolitusi on vaja ka teistel tehnoloogiatel.

Koolitusi on võimalik meilt tellida nii e-õppena, virtuaalkoolitusena, kui ka koolitaja kohale tulekuga. Kõik meie poolt loodud kursuste materjalid on meie koolitatavatele kättesaadavad, ka peale koolitust, meie koolituskeskusest.

Koolituste tellimused, tagasiside ja hinnapäringud palun saata e-maille info[at]tehnokool.ee